Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Perspektyviam lengvaatlečiui iš Ariogalos Raseinių kredito unijoje linkėta išlikti pavyzdžiu ir siekti tikslo


Perspektyviam lengvaatlečiui iš Ariogalos Raseinių kredito unijoje linkėta išlikti pavyzdžiu ir siekti tikslo

Raseinių kredito unijoje apsilankė lengvaatletis Aurimas Narijauskas su trišuolio treneriu Zenonu Rajunčiumi. Baltijos šalių jaunių ir jaunimo čempionato prizininkas A.Narijauskas unijoje atsiėmė specialiai jam pagamintą KREDA firminę sportinę aprangą, kuri, tikimasi, ariogališkį naujajame sezone įkvėps siekti dar aukštesnių rezultatų.

Perspektyvaus trišuolininko A.Narijausko ir Raseinių kredito unijos bendradarbiavimas pradėtas dar šių metų vasarį, kuomet lengvaatletis kartu su savo treneriu kreipėsi paramos sezono tikslams pasiekti. Tąkart Raseinių kredito unija neliko abejinga sportininko keliamiems tikslams.

„Kai Aurimas ir treneris Zenonas kreipėsi pagalbos, pagalvojome, kad mūsų smulkus indėlis, matyt, neišspręs visų Lietuvos sportininkų problemų, tačiau kadangi unija – bendruomenės bankas, tokiu būdu nusprendėme padėti Aurimui siekti savo tikslo. Mūsų parama simbolizuoja tai, kad nesvarbu, ko siekiate asmeniniame gyvenime, versle ar kitoje veikloje, jeigu atkakliai dirbi, stengiesi, kartais užteks mažo postūmio iš šono – ir viskas pasiseks”, – kalbėjo Raseinių kredito unijos Administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Raseinių kredito unijoje A.Narijauskas ne tik atsiėmė KREDA dovaną, tačiau ir aptarė artėjančio sezono tikslus, būsimus startus.

„Apranga tikrai kokybiška, patogi ir graži”, – atsiėmęs dovaną sakė A.Narijauskas.

Nors visame pasaulyje vyraujanti pandemija jaukia lengvaatlečio planus, bet A.Narijausko treneris Z.Rajunčius kalbėjo, kad jo auklėtinio debiutai čempionatuose numatyti jau po Naujųjų metų. Kol kas Aurimui tenka sportuoti individualiai, pagal trenerio parengtus nurodymus.

A.Narijauskas tikisi, jog greitu laiku jam bus leista vykdyti treniruotes įprastoje vietoje. 

Pasak unijos Administracijos vadovės B.Žiūraitienės, iš šilto pokalbio apie artėjančio sezono planus matyti, kad A.Narijauskas yra labai motyvuotas, o dabartinė vyraujanti pandemija jo tikrai neišmušė iš vėžių.

„Mes dar kartą gyvai įsitikinome, jog ne veltui atkreipėme dėmesį į šį perspektyvų sportininką. Jį laikome pavyzdžiu. Matome pagarbų Aurimo ir trenerio Zenono bendravimą, tarpusavio pasitikėjimą. Džiaugiamės, kad galėjome prie to prisidėti ir pratęsti partnerystę”, – kalbėjo Raseinių kredito unijos Administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Ankstesnį pasakojimą apie Raseinių kredito unijos ir lengvaatlečio trišuolininko Aurimo Narijausko bendradarbiavimą, skaitykite straipsnyje „Bendruomeninio indėlio pavyzdys: jaunas ariogališkis atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų”.