Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Draudimo pasiūlymas


Įsisukę į kasdienybę, vejame mintis apie galimai mus tykančius pavojus ir nemalonius atsitikimus, tačiau pasirūpinti finansiniu saugumu ištikus nelaimei ar nenumatytomis išlaidoms gali kiekvienas.

Jauskitės saugiau, nes Raseinių kredito unijos specialistai Jums padės išsirinkti geriausią draudimo pasiūlymą asmens, šeimos ar verslo finansiniam saugumui užtikrinti!

 • Raseinių kredito unija – oficiali ADB ”Compensa Vienna Insurance Group“ tarpininkė.
 • Kredito unijos specialistas Jums padės pasirūpinti reikiamos rūšies draudimo sutartimi. Greitai ir patogiai gaukite visas paslaugas vienoje vietoje – savo kredito unijos skyriuose (čia).
 • Draudimo pasiūlymai teikiami privatiems asmenims, verslo įmonėms ir ūkininkams.

Kaip gauti draudimo pasiūlymą?

Kreipkitės į kredito unijos padalinį, kurio teritorijoje jūs gyvenate -> Kredito unijos specialistas pasirūpins būtinos informacijos surinkimu -> Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį draudimo pasiūlymą -> Sudarykite draudimo sutartį ir apsaugokite savo turtą

Draudimo rūšys:

 • Gyventojų turto (pastatai, patalpos, kitas nekilnojamasis turtas, kilnojamasis turtas, su turtu susijusi asmens civilinė atsakomybė ir t.t.) draudimas;
 • Turto (pastatai, patalpos, viduje esanti įranga, atsargos, mobili technika, žemės ūkio technika ir t.t.) juridiniams asmenims draudimas;
 • Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCA) ir pagalbos kelyje draudimas;
 • Transporto priemonių savanoriškas (Kasko) draudimas;
 • Bendrasis civilinės atsakomybės (veiklos, gamybos, prekių ar paslaugų teikimo) juridiniams asmenims draudimas;
 • Verslo nutrūkimo (ūkinės-komercinės veiklos sustabdymas dėl trečiųjų asmenų veiksmų) juridiniams asmenims draudimas;
 • Savaeigės technikos (buldozerių, ekskavatorių, kombainų, kelių tiesimo technikos ir t.t.) draudimas;
 • Kelionių draudimas ir nelaimingų atsitikimų draudimas;
 • Darbuotojų (nelaimingų atsitikimų, kelionių, komandiruočių ir t.t.) draudimas juridiniams asmenims.

Daugiau informacijos apie draudimą teiraukitės artimiausiame Raseinių kredito unijos padalinyje. 

Ar gyventojų turto draudimu galima apdrausti kilnojamąjį turtą sąvininko naudai, jeigu nekilnojamas turtas yra apdraustas kredito unijos naudai?

Taip, galimybė apdrausti kilnojamąjį turtą (televizorius, kompiuterius, baldus, rūbus ir kt.) yra ir net rekomenduojame. Tačiau ar apdrausti kilnojamąjį turtą, klientas sprendžia pats.

Kaip galiu užsisakyti pagalbos kelyje paslaugą?

Pagalbos kelyje paslaugą galite užsisakyti sudarydami transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį mūsų kredito unijoje.

Kas ir kada gali pasirašyti keleivių draudimo polisą?

Keleivių draudimo polisą gali pasirašyti tik transporto priemonės savininkas, sudarydamas valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą. Taip pat keleivių draudimo polisą galimą pasirašyti ir vėliau – kai keleivių draudimas tampa aktualus ir civilinės atsakomybės privalomasis draudimas dar yra galiojantis.

Ką daryti įvykus draudžiamajam įvykiui?

Įvykus draudžiamajam įvykiui ir norėdami gauti draudimo išmoką, įvykį turėtumėte užregistruoti interneto svetainėje www.compensa.lt arba apie jį pranešti trumpuoju telefono numeriu 19111.

Ką daryti pasibaigus draudimo sutarties terminui?

Pasibaigus draudimo sutarties terminui, Jūs turėtumėte kreiptis į savo kredito unijos padalinį arba susisiekti el. pašto adresu draudimas@kreda.lt. (šį el. paštą planuojame dar tik užsakyti, todėl laikinai galima įdėti ir ignalina@kreda.lt ) Mūsų specialistai suteiks Jums aktualią informaciją ir atsakys į iškilusius klausimus.TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS

Tel.: +370 428 51209
E. paštas: raseiniai@kreda.lt