Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Grynųjų pinigų operacijos


Lengvas ir greitas būdas finansinių klausimų sprendimui!

Rūpinamės savo klientais ir norime padėti jiems pasiruošti visoms gyvenimiškoms situacijoms, kai prireikia pasinaudoti grynaisiais. Todėl savo klientų aptarnavimo skyriuje (Maironio g. 10, Raseiniai) sudarome galimybę nemokamai įnešti grynuosius į savo ar kito žmogaus turimą mokėjimo sąskaitą, grynaisiais pinigais sumokėti mokesčius už komunalines, telekomunikacijų, draudimo, lizingo paslaugas, atlikti įmokas ar išsigryninti lėšų iš savo turimos sąskaitos.

Visos reikalingos grynųjų pinigų operacijos klientų aptarnavimo skyriuje:

  • Grynųjų pinigų priėmimo operacijos
  • Grynųjų pinigų išdavimo operacijos

Su standartiniais įkainiais, taikomais grynųjų pinigų išmokėjimui ir įmokų atlikimui, galite susipažinti paspaudę čia.

Dėl  atsiskaitymų grynasiais pinigais ribojimo pakeitimo

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos Atsiskaitymų grynaisiais pinigais ribojimo įstatymui, nuo 2022-11-01 keičiasi atsiskaitymų grynaisiais pinigais virš 5 000 EUR tvarka.
Įnešant grynųjų pinigų sumą, viršijančią 5 000 EUR, būtina pagrįsti gautų pinigų kilmę (pvz. metinės pajamų deklaracijos, sąskaitos faktūros, pirkimo-pardavimo sutartys ir kt.).
Išgryninant grynųjų pinigų sumą, viršijančią 5 000 EUR, būtina pagrįsti grynųjų pinigų panaudojimo tikslą (pvz. sutartys, sąskaitos faktūros, pirkimo-pardavimo sutartys ir kt.).

Pakeitimai netaikomi, jeigu:
1. dėl mokėjimų grynaisiais pinigais susitarta iki 2022-11-01 ir iš to kilę sandoriai nepasibaigė; arba
2. mokėjimai atliekami per mokėjimo paslaugų teikėjus; arba
3. pagal sandorį būtina atsiskaityti nedelsiant, o galimybių atsiskaityti negrynaisiais pinigais nėra (būtina informuoti Valstybinę mokesčių inspekciją per 10 dienų nurodant priežastis, dėl kurių nebuvo galima atsiskaityti negrynaisiais ir pateikti sandorio šalių identifikavimo duomenis)
Jeigu sudaryto sandorio suma viršija 5 000 EUR, tačiau sudaryta galimybė mokėti dalimis, iki 5 000 EUR sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais, likusi suma turi būti sumokama negrynaisiais pinigais.

Papildomą informaciją, susijusią su nauja atsiskaitymų grynaisiais pinigais tvarka, galite sužinoti iš Valstybinės mokesčių inspekcijos, jų teikiamų Dažniausiai užduodamų klausimų skilties: https://www.vmi.lt/evmi/duk-apie-atsiskaitymus-grynaisiais-pinigais

Raseinių kredito unijoje dirbantys klientų aptarnavimo specialistai yra pasiruošę suteikti daugiau informacijos apie grynųjų pinigų operacijas. Jūsų užklausos priimamos telefonu +370 428 51962 arba elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt.