Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Mokėjimo kortelės


Paprastas sprendimas jūsų kasdieniams finansiniams reikalams

Bekontaktė MasterCard mokėjimo kortelė – tai prestižinė tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria klientas jam suteikto kredito limito ribose gali saugiai ir patogiai naudotis jos teikiamais privalumais.

MasterCard kredito kortelės privalumai:

 • Patikimas ir greitas atsiskaitymas už prekes ir įvairias paslaugas Lietuvoje, užsienyje ar internetinės prekybos platformose;
 • Pinigų išgryninimas Lietuvos ir užsienio bankomatuose;
 • Pinigų pervedimas į savo kortelės sąskaitą, atidarytą Raseinių kredito unijoje;
 • Galimybė atlikti mokėjimo pavedimus atvykus į Raseinių kredito uniją arba pasinaudojus interneto banku e.kreda;
 • Galimybė atlikti visas reikalingas finansines operacijas sklandžiai ir operatyviai;
 • Galimybė tris metus naudotis kortele su kredito limitu arba be jo.

Pagrindinės kredito limito suteikimo sąlygos:

 • Palūkanos skaičiuojamos nuo panaudotos kredito limito sumos;
 • Panaudotas kredito limitas grąžinamas fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną. Atsižvelgus į individualius kliento poreikius, sudaromas kitas grąžinimo grafikas;
 • Sugrąžintą įmoką galima panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas;
 • Kredito limito grąžinimas, Raseinių kredito unijai paprašius, užtikrinamas laidavimu;

Su standartiniais įkainiais, taikomais kasdienėms ir finansinėms paslaugoms bei mokėjimo kortelėms galite susipažinti paspaudę čia.

Raseinių kredito unijos klientų aptarnavimo konsultantai suteiks jums daugiau informacijos apie MasterCard kredito kortelės išdavimą ir jo sąlygas. Susisiekti su jais galite telefonu +370 428 51962 arba elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt

Nebeišduodamos mokėjimo kortelės

HERCUS Mastercard kortelė

HERCUS Mastercard mokėjimo kortelės nebeišduodamos nuo 2019-03-01

Šios kortelės turi lygiai tokius pačius privalumus kaip ir KREDA Mastercard išskyrus bekontaktį mokėjimo atsiskaitymą.

Kas yra bekontaktis mokėjimas?

Bekontaktė technologija – tai dar vienas būdas prekybos vietoje atsiskaityti mokėjimo kortele prisijungiant prie mokėjimo terminalo. Bekontakčio mokėjimo galimybė įdiegta visose KREDA Mastercard mokėjimo kortelėse (pastaba Herkus mokėjimo kortelės neturi bekontakčio funkcionalumo).

Naudojama technologija – paprastai vadinama artimojo lauko ryšių technologija (angl. near field communication (NFC)) – leidžia kortele atsiskaityti neįdedant mokėjimo kortelės į terminalą. Atsiskaitant bekontakčiu būdu informacija tarp mokėjimo kortelės ir mokėjimo terminalo siunčiama radijo signalu. Norint atsiskaityti bekontakte kortele, juos reikia tiesiog palaikyti/priliesti šalia tam skirtos vietos, pažymėtos ant mokėjimo terminalo. Terminale blyksteli šviesa arba pasigirsta pyptelėjimas. Tai signalas, kad mokėjimas atliktas. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikės įvesti mokėjimo kortelės PIN kodą. Programa paprašo suvesti PIN kodą kas 5 kartus arba sumoje iki 150 EUR, taip patikrinant ar tikrai mokėjimą atliekate jūs – teisėtas bekontaktės kortelės naudotojas.

Kokie yra bekontakčio mokėjimo privalumai?

Bekontakčiu būdu atsiskaitysite greičiau, tad mažiau laiko gaišite eilėse. Kartu šis atsiskaitymo būdas turi visus privalumus, kokius turi ir įprasta lustinė mokėjimo kortelė su PIN kodu. Atsiskaitymo greitis ir paprastumas dar labiau didina elektroninių mokėjimų populiarumą.

Kaip žinoti, ar mano mokėjimo kortelėje yra bekontakčio mokėjimo galimybė?

ContactlessMokėjimo kortelė su bekontakčio mokėjimo galimybe beveik niekuo nesiskiria nuo įprastos lustinės kortelės su PIN kodu. Tiesiog ant jos matysite vieną ar keletą bekontakčio mokėjimo logotipų. Paprastai naudojamas toks bekontakčio mokėjimo ženklas.

Kur galima atsiskaityti bekontakčiu būdu?

Contactless2Bekontakčio mokėjimo technologija jau įdiegta ne vienoje Europos ir pasaulio valstybėse ir naudojama įvairiose parduotuvėse, smulkių prekių automatuose, parkomatuose, viešojo transporto sistemose, t. t. Tiesiog ieškokite šio bekontakčio mokėjimo ženklo.

Kaip užtikrinamas bekontakčio mokėjimo saugumas?

Bekontakčio mokėjimo kortelėse įdiegtos tokios pačios funkcijos kaip ir įprastose lustinėse kortelėse su PIN kodu. Mokėjimai apdorojami per tuos pačius saugius tinklus. Kad bekontakčiu būdu atsiskaityti būtų dar saugiau, yra nustatomas limitas – suma, kurią galite išleisti neįvesdami kortelės PIN kodo.  Nors paprastai atliekant mokėjimus iki 50 EUR PIN kodo įvesti nereikia, atlikus 5 mokėjimo operacijas bekontakčiu būdu, būsite paprašyti mokėjimo terminale įvesti PIN kodą, kad būtų patvirtinta jūsų tapatybė ir užkirstas kelias apgaulei. Be šių atsargumo priemonių ir patys turėtumėte visada saugoti savo PIN kodą bei bet kokią kitą saugos informaciją.

Kaip saugiai naudotis mokėjimo kortele?

Saugokite savo mokėjimo kortelės PIN kodą

 • Įsiminkite jį ir niekam kitam jo nesakykite. Neužsirašykite PIN nei ant mokėjimo kortelės, nei ant lapelio nei kur nors kitur, kur galėtų pamatyti pašaliniai asmenys.
 • Nenaudokite PIN kodo savo gimimo metų, 1234, 1111 ir kitų lengvai atspėjamų skaitmenų kombinacijų.
 • Atsiskaitinėjant kortele suvedant PIN kodą, stenkitės, kad aplinkiniai jo nematytų.
 • Jeigu įtariate, kad Jūsų PIN kodą sužinojo kiti asmenys praneškite unijai, kurios narys esate.

Nesakykite savo mokėjimo kortelės duomenų  

 • Niekam nesakykite savo mokėjimo kortelės saugos kodo, galiojimo datos, kortelės numerio.
 • Prisiminkite, kad banko darbuotojai niekada neprašys jūsų duomenų telefonų ar elektroniniu paštu. Jei jums skambina asmuo prisistatęs Kreda unijų darbuotoju neatskleiskite mokėjimo kortelės duomenų.

Atidžiai naudokitės savo mokėjimo kortele

 • Prieš patvirtindami mokėjimo kortele atsiskaitymą, visada pasitikrinkite ar teisinga yra nurodyta suma.
 • Reguliariai peržiūrėkite mokėjimo kortele atliktas operacijas interneto banke e.kreda.lt
 • Stenkitės nepamesti savo mokėjimo kortelės.
 • Pirkdami elektroninėse parduotuvėse pasitikrinkite ar yra nurodyta saugaus atsiskaitymo logotipas „Mastercard Secure“. Atliekant mokėjimus nepatikimose el. parduotuvėse gali būti pasisavinti jūsų duomenys.
Kaip pirkti mokėjimo kortele elektroninėse parduotuvėse?

Išsirinkus norimą prekę prekybininkas dažniausiai paprašys susivesti savo asmens duomenis vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį ir t.t.

Mokėjimo metodo pasirinkimas

MastercardPereinant prie prekės apmokėjimo kitas žingsnis bus pasirinkti apmokėjimo metodą. Apmokant Kreda Mastercard mokėjimo kortele reikia pasirinkti Mastercard apmokėjimo galimybę.

Pasirinkus mokėjimo metodą elektroninėje parduotuvėje, jums reikės suvesti savo mokėjimo kortelės duomenis

Hor Kreda 1 2

1 – Mokėjimo kortelės numeris
2 – Mokėjimo galiojimo data
3 – Mokėjimo kortelės naudotojo vardą pavardę
4 – Mokėjimo kortelės CVC2 arba CVV2 kodas (triženklis kortelės saugos kodas)

Prieš patvirtinant atsiskaitymą, įsitikinkite ar mokėjimo informacija apmokėjime nurodyta teisinga.

SecureRekomenduojame visada apsipirkti elektroninėse parduotuvės, kurios yra pažymėtos Mastercard SecureCode logotipais –  logotipai parodo, kad elektroninė parduotuvė naudoja saugaus pirkimo internetu programą.

Suvedus kortelės duomenis į Jūsų telefono numerį bus išsiųsta vienkartinė SMS žinutė su mokėjimo saugos kodu, parduotuvės pavadinimu bei mokėjimo suma. Sutikrinus informaciją ir įvedus teisingą saugos kodą, mokėjimas bus patvirtintas.

021000000

Ką daryti, jeigu nepavyksta atsiskaityti mokėjimo kortele elektroninėje parduotuvėje?

Nuo 2021 m. sausio mėn. įsigaliojo griežtesni saugumo reikalavimai, atsiskaitant mokėjimo kortelėmis internetu. Šie reikalavimai nustatyti Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Tai reiškia, kad kortelių turėtojai internetu apsipirks dar saugiau.

Jei prekybininkas neužtikrino minėto papildomo saugumo reikalavimo, Jums gali nepavykti atsiskaityti kortele tokioje el. parduotuvėje. Jei taip nutiko, apie kitus atsiskaitymo būdus ir alternatyvas informaciją Jums turėtų suteikti tik prekybininkas. Taip pat visuomet įsitikinkite, kad internetinė parduotuvė, kurioje apsiperkate, yra saugi.

Atsiskaitant internetu gali nepavykti atsiskaityti dėl išvardintų priežasčių:

 1. Mokėjimo kortelės galiojimas pasibaigęs
 2. Mokėjimo kortelės sąskaitoje nepakankamas pinigų likutis
 3. Dėl interneto parduotuvėje esančių apribojimų (pavyzdžiui gali būti priimamos tik kreditinės mokėjimo kortelės)

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką daryti praradus mokėjimo kortelę?

Jeigu praradote savo mokėjimo kortelę, nedelsdami ją užblokuokite. Užblokuoti kortelę galite bet kuriuo paros metu interneto banko e.kreda paskyroje arba darbo valandomis paskambinę į Raseinių kredito uniją +370 612 88581. Norint gauti naują mokėjimo kortelę, reikia per 3 darbo dienas po kortelės užblokavimo kreiptis į kredito uniją ir raštu pranešti apie kortelės praradimą bei pateikti užsakymą naujos kortelės pagaminimui.

Per kiek laiko pagaminama mokėjimo kortelė?

Mokėjimo kortelės įprastai yra pagaminamos per 7-10 darbo dienas.

Kaip užsisakyti naują mokėjimo kortelę?

Mokėjimo kortelę galite užsisakyti atvykę į Raseinių kredito unijos klientų aptarnavimo skyrių ir užpildę mokėjimo kortelės prašymą.

Pamiršau mokėjimo kortelės PIN kodą, ką daryti?

Pamiršus mokėjimo kortelės kodą kreipkitės į Raseinių kredito unijos klientų aptarnavimo skyrių dėl PIN kodo atstatymo.

Kaip sužinoti, kokie limitai yra nustatyti kortelei?

Norint sužinoti kokie limitai yra nustatyti jūsų mokėjimo kortelei kreipkitės į Raseinių kredito uniją.

Kaip atblokuoti mokėjimų kortelę?

Mokėjimo kortelę atblokuoti galite kreipdamiesi į Raseinių kredito uniją.

Kiek laiko galioja mokėjimo kortelė?

Visos mokėjimo kortelės galioja 3 metus nuo pagaminimo. Tikslią mokėjimo kortelės galiojimo datą galite pasitikrinti ant mokėjimo kortelės. Jei ant kortelės parašyta 04/23, ji galioja iki 2023-04-30

Kodėl negaliu atsiskaityti prekybos vietose?

Pasitikrinkite, ar mokėjimo kortelės sąskaitoje yra pakankamai pinigų, iki kada galioja, ar kortelė nėra blokuota. Jei atsiskaitote bekontakčiu būdu, pabandykite atsiskaityti suvedant PIN kodą. Jeigu vis tiek nepavyksta, kreipkitės į Raseinių kredito uniją.

Kur galiu patikrinti mokėjimo kortelės likutį?

Mokėjimo kortelės likutį galite patikrinti Mastercard ženklu pažymėtuose bankomatuose ir prisijungę prie elektroninės bankininkystės e.kreda.lt