Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Mokėjimo kortelės


Bekontaktė MasterCard kredito kortelė – tai prestižinė tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Jums suteikto kredito limito ribose galite atsiskaityti už prekes ir įvairias paslaugas Lietuvoje, užsienyje, ir internetinėse parduotuvėse.

MasterCard kredito kortelė suteikia galimybę išgryninti pinigus Lietuvos ir užsienio bankomatuose, pervesti pinigus į savo kortelės sąskaitą kredito unijoje. Galite iš kortelės atlikti mokėjimo pavedimus atvykę į Raseinių kredito uniją arba interneto banke e.kreda.

MasterCard kortelė išduodama trims metams su kredito limitu arba be jo.

Ši kortelė niekuo nesiskirs nuo kortelės, kokią jūs gautumėte banke. Ja galėsite atlikti visas reikalingas operacijas sklandžiai ir operatyviai. 

Internetinės bankininykstės sistema taip pat užtikrina didelį patogumą - yra sukurta taip, jog vartotojas be jokių komplikacijų galėtų atlikti mokėjimus, nustatyti automatinius pavedimus ir vykdyti kitas kasdienes funkcijas. 

PAGRINDINĖS KREDITO LIMITO SUTEIKIMO SĄLYGOS:

palūkanos skaičiuojamos nuo panaudotos kredito limito sumos;
panaudotas kredito limitas grąžinamas fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną arba, atsižvelgus į Jūsų individualius poreikius, sudaromas kitas grąžinimo grafikas;
sugrąžintą įmoką vėl galėsite panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas;
kredito limito grąžinimas, kredito unijai paprašius, užtikrinamas laidavimu.
Paslaugų, operacijų ir mokėjimo kortelių įkainiai.

KĄ DARYTI, JEIGU PRARADOTE KREDA MASTERCARD KORTELĘ?

Jeigu praradote savo mokėjimo kortelę, nedelsadmi ją užblokuokite. Užblokuoti kortelę galite bet kuriuo paros metu interneto banko e.kreda paskyroje arba darbo valandomis paskambinę į Raseinių kredito uniją +370 612 88581. Norint gauti naują mokėjimo kortelę, reikia per 3 darbo dienas po kortelės užblokavimo kreiptis į kredito uniją ir raštu pranešti apie kortelės praradimą bei pateikti užsakymą naujos kortelės pagaminimui.

Dėl kredito kortelės KREDA MasterCard išdavimo ir jo sąlygų kreipkitės į Raseinių kredito uniją.