Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Paskola būsto remontui


Ketinate remontuoti, įrengti ar renovuoti būstą, bet neturite tam lėšų? Raseinių kredito unija gali padėti suteikdama paskolą būsto remontui. Kadangi būsto įrengimas reikalauja daugiau investicijų, dažniausiai paskola teikiama jos grąžinimą užtikrinant nekilnojamojo turto įkeitimu - taip paskolą galimą gauti ilgesniam laikui ir mažesnėmis palūkanomis.

NAUJIENA! Nuo šiol visi Raseinių kredito unijoje imantys paskolą būstui ar jo remontui, kviečiami dalyvauti išskirtinėje programoje – „NAUJAKURYS“, kurią sukūrė prekybos tinklas SENUKAI. Su „NAUJAKURIO“ nuolaidų kortele atlikti sudėtingus darbus bus kur kas taupiau ir paprasčiau. Šias korteles savo klientams, linkėdama namų šilumos, dovanoja Raseinių kredito unija, veikianti su prekės ženklu KREDA.

Programa „NAUJAKURYS“ be nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms suteikia galimybę gauti nemokamas dizaino kūrėjų paslaugas. Profesionalus dizaineris padės suprojektuoti namų interjerą, inžinerinius sprendimus, išsirinkti apdailos medžiagas bei namų dekoro elementus.

„NAUJAKURIO“ nuolaidų korteles išduodamos metams laiko su galimybe pratęsti. Pasinaudoti kortele galima daugiau nei dvidešimtyje prekybos centro SENUKAI parduotuvių visoje šalyje.

„NAUJAKURIO“ programa suteikia:

  • 30 % nuolaidą daugeliui prekių (namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.);
  • 30 % nuolaidą siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai;
  • Nemokamą prekių pristatymą, perkant už 300 € ir daugiau;
  • Nemokamas dizainerio paslaugas, projektuojant interjerą bei pasirenkant medžiagas.

    Visą informaciją apie nuolaidas ir galiojimo sąlygas galima rasti naujakurys.lt.

Ketinate įrengti, renovuoti ar atnaujinti būstą? Gaukite patraukliausias sąlygas Raseinių kredito unijoje. Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą