Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Vartojimo paskolos skaičiuoklė


Kredito sąlygų pavyzdys: skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 120 mėn. laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka sudarytų - 530,42 Eur (iš viso 120 įmokų), bendra palūkanų suma sudarytų -13.651 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 64.051 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma 5.3%.

Pateiktas skaičiavimo pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeičiamas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, hipotekos registravimo, turto vertinimo ir draudimo išlaidos unijai nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą.

 Prieš priimdami sprendimą dėl finansinių įsipareigojimų prisiėmimo įvertinkite savo finansines galimybes. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali turėti įtakos kredito gavėjo mokamai sumai, tai yra reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.