Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

61 500 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Mokėjimo sąskaita


Saugių ir patikimų finansinių operacijų garantas

Atidarę mokėjimo sąskaitą Raseinių kredito unijoje, lengvai atliksite kasdienes finansines operacijas, o finansinius klausimus spręsite patogiai bei saugiai.

Turima mokėjimo sąskaita suteikia galimybę: 

  • Atlikti ir gauti vietinius mokėjimo pervedimus;
  • Sumokėti mokesčius ar atlikti įmokas;
  • Sąskaitoje laikyti pinigus bendra Europos Sąjungos valiuta - eurais;
  • Neribota pinigų suma papildyti savo sąskaitą ar iš jos išsiimti grynuosius pinigus klientų aptarnavimo padalinyje;
  • Gautas sąskaitas apmokėti pavedimu ir sudaryti papildomą sutartį dėl sąskaitos aptarnavimo per interneto banką e.kreda;
  • Pateikti prašymą darbdaviui dėl nuolatinio atlyginimo pervedimo į mokėjimo sąskaitą.

Mokėjimo sąskaitos atidarymo sutartį galite sudaryti atvykę į Raseinių kredito unijos klientų aptarnavimo skyrių.  Jo adresas – Maironio g. 10, Raseiniai, Raseinių r. sav.

Su standartiniais įkainiais kasdienėms ir finansinėms paslaugoms, mokėjimo paslaugų krepšeliais, paskolų administravimo įkainiais galite susipažinti paspaudę čia.

Raseinių kredito unija teikia kreditus fiziniams, juridiniams ir žemės ūkio veiklą vykdantiems klientams, priima terminuotus ir taupomuosius indėlius bei suteikia kasdienines finansines paslaugas. Unija aptarnauja klientus, kurie gyvena, dirba ar mokosi Raseinių r. sav, Kauno m. sav., Kauno r. sav, Kėdainių r. sav., Jurbarko r. sav., Jonavos r.sav., Kaišiadorių r. sav.,  Prienų r. sav., Kazlų Rūdos r. sav., Šakių r. sav.

Raseinių kredito unijos komandos specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus dėl mokėjimo sąskaitos atidarymo ir reikalingų dokumentų pateikimo. Susisiekti su jais galite telefonu +370 428 51962 arba elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt.