Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Apie mus


RASEINIŲ KREDITO UNIJA, kuriai 2002 m. gegužės 16 d. suteikta Lietuvos Banko valdybos licencija Nr. 47, yra kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Nariai vienijasi pagal tam tikrą bendrą kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją pagal veikiančius įstatymus.

Unija yra pelningai veikianti kooperatinė finansinė institucija, kurios aktyvai sudaro daugiau nei 73 mln. eurų. Uniją vienija apie 5700 narių.

Siekiame, kad Unija būtų valdoma skaidriai bei atsakingai, tuo pačiu kuriame nariams ir Unijai ekonomiškai naudingus santykius. Norime, kad Unijos suburti nariai žinotų, jog Unija yra bendras visų mūsų – pajininkų kūrinys. Kuo Unija kaip organizacija bus stipresnė, tuo ji labiau pasitarnaus savo nariams ir visai bendruomenei.

VEIKLOS TERITORIJA

Raseinių kredito unija aptarnauja klientus, kurie gyvena, dirba ar mokosi: Raseinių r. sav., Kauno m. sav., Kauno r. sav., Kėdainių r. sav., Jurbarko r. sav., Jonavos r. sav., Kaišiadorių r. sav., Prienų r. sav., Kazlų Rūdos r. sav., Šakių r. sav.

Centrinis biuras ir adresas korespondencijai: Maironio g. 10, 60151 Raseiniai, Raseinių r. sav.

Registracijos adresas: Verslo g. 6, 54311 Kumpių k., Kauno r. sav.