Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!
Paskola apyvartai – postūmis jūsų verslui
Paskola apyvartai – postūmis jūsų verslui
  • Greitas sprendimas išaugusiems poreikiams
  • INVEGA garantija

Suteikite finansinį impulsą savo verslui!

Apyvartinis kapitalas – kritiškai svarbus veiksnys, lemiantis verslo augimo galimybes ir pajėgumą aplenkti konkurentus. Neturint finansinių išteklių vykdyti savo verslo plėtrą, greitai reaguoti į staiga išaugusią suteikiamų paslaugų ir gaminamų produktų paklausą  – labai sunku.

Norėdama padėti išvengti apyvartinių lėšų stygiaus ir jo sukeliamų padarinių, Raseinių kredito unija verslo klientams siūlo patrauklią verslo finansavimo priemonę – paskolą apyvartiniam kapitalui. Pasinaudoję ją, verslo klientai plės savo verslą ir patenkins išaugusius apyvartinio kapitalo poreikius.

 Pagrindinės paskolos apyvartiniam kapitalui sąlygos:

  • Paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į įmonės apyvartinių lėšų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti;
  • Paskolos metų palūkanų norma – individuali ir kintanti. Jos dydis priklauso nuo teikiamos paskolos rizikos rodiklių;
  • Paskolos grąžinimui – 36 mėn.
  • Paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis dalimis;
  • Galima sudaryti individualų, įmonės poreikius tenkinantį, paskolos grąžinimo grafiką;
  • Paskolos grąžinimas užtikrinamas nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlių, piniginių lėšų, vertybinių popierių įkeitimu, laidavimu, UAB „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) garantija.

Paskolai apyvartiniam kapitalui yra taikomi standartiniai paskolų administravimo įkainiai. Su jais galite susipažinti paspaudę čia.

Raseinių kredito unijoje dirbantys verslo finansavimo specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus kylančius klausimus dėl kredito apyvartiniam kapitalui suteikimo sąlygų ir taikomos palūkanų normos. Jūsų klausimai laukiami telefonu +370 428 51963 arba elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt