Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Visą sausio mėnesį tęsiasi Vartojimo paskolų akcija


Visą sausio mėnesį tęsiasi Vartojimo paskolų akcija

Ilgai planavote pirkinį, bet nesiryžote? Dabar tam – tinkamiausias metas! Raseinių kredito unija skelbia akciją vartojimo paskoloms.

Tad, jeigu norėjote atnaujinti buitinę techniką, remontuoti ar renovuoti būstą, pirkti automobilį ar bet kokį kitą pirkinį, iki kurio trūksta visai ne daug, norime patikinti – „Garbės žodis: geriau nebūna!“. Tą garantuoja Dakaro ralio KREDA komanda su lenktynininku Antanu Juknevičiumi priešakyje!

Akcija vyksta: pradžia - gruodžio 14 d. - pabaiga - 2021 m. sausio 31 d.
Palūkanų norma: fiksuota nuo 6 procentų
Kredito suma: iki 10.000 Eur
Kredito terminas: iki 60 mėn.
Kredito administravimo mokestis: 2,00 %  nuo kredito sumos, min. 100 Eur

Jeigu naudodamiesi vartojimo paskolų akcija nuspręsite renovuoti ar įrengti būstą, Raseinių kredito unija jus nustebins dovana – „NAUJAKURYS“ programos kortele, su kuria prekes ir paslaugas prekybos tinkle SENUKAI įsigysite gerokai pigiau. Daugiau apie programą „NAUJAKURYS“ skaitykite paspaudę čia

Norite pasinaudoti akcija? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą savo kontaktais!
Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:
Jei kredito unija suteiktų 10.000 Eur vartojimo kreditą 60 mėnesių laikotarpiui, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 11.799,74 Eur, mėnesio įmoka būtų 193,35 Eur, o bendra kredito kainos metinė norma būtų 7,062 %. Apskaičiuota taikant tokias prielaidas: metų palūkanų norma – 6 %, kreditas grąžinama anuiteto būdu, sutarties sudarymo mokestis 200 Eur.