Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Tapkite Raseinių kredito unijos nariais neišeidami iš namų


Tapkite Raseinių kredito unijos nariais neišeidami iš namų

Raseinių kredito unija (RKU) kartu su kitomis KREDA unijų grupės narėmis įgyvendino naudojamų informacinių technologijų sistemų atnaujinimo darbus. Naujai įdiegti patobulinimai leis identifikuoti asmenį nuotoliniu būdu, o tai reiškia, jog nuo šiol tapti unijos nariu – kur kas lengviau.

Asmeniui, norinčiam prisijungti prie gausios Raseinių kredito unijos šeimos, tereikia turėti aktyvų mobilųjį parašą, kompiuterį ir asmens dokumentą. Kelių paprastų veiksmų metu asmuo yra identifikuojamas, per tam skirtą sistemą pasirašomi elektroniniai dokumentai. Viso proceso metu galimas telefoninis kontaktas su RKU Klientų aptarnavimo specialistu, kuris padės įvykdyti reikiamus veiksmus.

Pasak Raseinių kredito unijos Administracijos vadovės Birutės Žiūraitienės, naujas patobulinimas buvo reikalingas, norint patenkinti fizinių ir juridinių asmenų poreikį nuotolinėms paslaugoms teikti.

„Esami klientai jau seniai gali naudotis elektroninės bankininkystės e.kreda privalumais, o nuotolinis identifikavimas – svarbus žingsnis, leisiantis tiek mums, tiek potencialiems klientams tapti mobilesniems bei sparčiau ir saugiau atlikti privalomas procedūras, kad unijų šeima augtų. Dabar unijos nariu galima tapti darbe ar gyvenamojoje vietoje, nekeliant kojos iš namų”, – sakė B.Žiūraitienė.

Anot jos, Raseinių kredito unija savo veikimo regione turi tris klientų aptarnavimo centrus, tačiau dėmesys telkiamas į nuotolines priemones.

„Tokiu būdu klientas jau dabar gali tapti unijos nariu, gauti finansines paslaugas, kreiptis dėl paskolos, užpildant ir pasirašant paraišką. Žinome, kad toks funkcionalumas tikrai bus naudingas ir atitiks šiuolaikinės bankininkystės tendencijas”, – kalbėjo Raseinių kredito unijos administracijos vadovė B.Žiūraitienė.