Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

BŪKITE BUDRŪS! SUKČIAI GALI MĖGINTI IŠVILIOTI JŪSŲ PINIGUS


BŪKITE BUDRŪS! SUKČIAI GALI MĖGINTI IŠVILIOTI JŪSŲ PINIGUS

Mieli nariai,

Būkite budrūs! Sukčiai kasdien sugalvoja vis naujų būdų kaip išvilioti jūsų pinigus. Be jau žinomų sukčiavimo būdų, pastaruoju metu, Lietuvos gyventojai sulaukia neva „Google“, kredito unijų, bankų ir kitų institucijų atstovų skambučių, kurie praneša apie „nulaužtą“ paskyrą, banko sąskaitą ar kt. ir apgaulės būdu išvilioja asmens duomenis. Patekę į tokių sukčių pinkles žmonės praranda savo santaupas.

Primename, kad kredito unija nesiunčia nariams nuorodų per kurias reikėtų prisijungti prie paskyrų, neprašo atskleisti kortelės ar sąskaitos numerio ir kitų prisijungimo duomenų. Bet koks šių duomenų atskleidimas gali suteikti sukčiams prieigą prie jūsų sąskaitoje esančių lėšų ir lemti jų vagystę.

Taip pat būkite atidūs ir netvirtinkite jokių mokėjimų, kurių neinicijavote. Prie elektroninės bankininkystės junkitės tik per oficialią svetainę https://e.kreda.lt/.

Kilus bent menkiausiam įtarimui, kad bendraujate su sukčiais, situaciją vertinkite kritiškai, nevykdykite jokių nurodymų, pasitarkite su giminaičiais ar kitais pažįstamais žmonėmis, kurie galėtų padėti jums įvertinti situaciją, bei proaktyviai kreipkitės į kredito uniją, informuodami apie mėginimus išvilioti pinigus.

Jeigu įtariate, kad jau tapote sukčių auka, kuo greičiau susisiekite su mumis, tam, kad galėtume imtis visų saugumo priemonių, bei informuokite policiją trumpuoju telefonu 112.