Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Raseinių kredito unija turės savo mišką


Raseinių kredito unija turės savo mišką

Raseinių kredito unija, šiemet švenčianti 20 metų veiklos jubiliejų, nusprendė šią sukaktį įprasminti sodindama mišką prie Nemakščių. Unijos darbuotojai su entuziazmu įsijungia į masiškiausią miškasodį šalyje.

Raseinių kredito unijai šių metų gegužės 16 d. sukanka 20 metų. Būtent tiek pušaičių ketina pasodinti savame Nemakščių krašte, Raseinių rajone, Unijos darbuotojai ir taip įprasminti šią jubiliejinę veiklos sutartį.

Toks neįprastas šventės scenarijus, kai kolektyvas ir leidžia laiką gamtoje, ir kartu atlieka gerą bei prasmingą darbą, darbuotojų pasitiktas su entuziazmu. Kolegoms tariantis, kokia turėtų būti šventė, miškasodžio idėja visiems pasirodė turinti net keletą privalumų.

„Pirmiausia tai geras, tvarus ir prasmingas darbas, kuriuo mes lyg grąžiname skolą gamtai, nes juk mūsų veikloje naudojamas popierius ir pinigai - iš medienos. Antra, veikla gryname ore ir fizinis krūvis – naudingi sveikatai, ypač biuro darbuotojams. Taip bendraudami ne darbinėje aplinkoje mes savotiškai atšvęsime Unijos 20-ąjį gimtadienį. Kuo daugiau unijos atstovų prisidės, tuo daugiau ir pasodinsime. Galėsime manyti, kad turime pačių sodintą visada žaliuojantį Unijos mišką“, - apie prasmingą šventę sako, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Taip, pasitarus su unijos darbuotojais ir nariais, nutarta prisidėti prie Lietuvos urėdijų organizuojamos miškų sodinimo talkos „Nacionalinio miškasodžio“. Jis šiemet visoje šalyje vyks balandžio 23 dieną ir bus pats masiškiausias. Numatyta pasodinti net 2 milijonus naujų medelių ir taip įveisti rekordinį plotą naujų miškų – net 748 ha. Lietuvos miškingumas šiuo metu siekia 33,7 procentų ir kasmet tiek Aplinkos ministerija, tiek Valstybinių miškų urėdija siekia jį padidinti.

Raseinių kredito unijos įveistas pušynas taps šios prasmingos akcijos dalimi.