Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

47 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Raseinių kredito unija pratęsė paramos sutartį su perspektyviu lengvaatlečiu


Raseinių kredito unija pratęsė paramos sutartį su perspektyviu lengvaatlečiu

Raseinių kredito unija 2020 m. pradėjo bendradarbiauti su perspektyviu Lietuvos trišuolininku Aurimu Narijausku. Tuomet į uniją su prašymu padėti jaunajam lengvaatlečiui kreipėsi sportininko treneris Zenonas Rajunčius.

2020-ųjų pradžioje startavęs ir daugiau nei metus trunkantis Raseinių bendruomenės banko ir A. Narijausko bendradarbiavimas bus tęsiamas ir toliau. Tuo džiaugiasi ir indėlį Lietuvos sporte paliekanti Raseinių kredito unija, ir pats iš Ariogalos kilęs sportininkas.

Pasak A. Narijausko, nepaisant prastų treniravimosi sąlygų, unijos suteikta parama leidžia vykdyti kartu su treneriu parengtą sportinę programą ir užtikrintai ruoštis šiais metais laukiantiems Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatams bei šio sezono sportinės programos puošmenai – liepos mėnesį vyksiančioms, praėjusias metais dėl pandemijos atšauktoms Europos jaunimo pirmenybės Taline (Estija), kuriose keliamas tikslas – lipti ant prizininkų pakylos.

„Raseinių kredito unijos parama mums buvo beprotiškai reikšminga visomis prasmėmis. Pamatytumėte, kokiomis sąlygomis mes treniruojamės. Ir džiaugiuosi, kad vis tiek Aurimui pavyksta pasiekti aukštumas. Indėlis, atkreiptas dėmesys mus tiesiog paskatino nesustoti“, – yra kalbėjęs sportininko treneris Z. Rajunčius.

RKU vadovė Birutė Žiūraitienė

Už paramą sportui Raseinių kredito unija buvo apdovanota 2020-ųjų Metų sporto rėmėjo prizu

Tuo tarpu Raseinių kredito unijos Administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė pabrėžia, jog unija ne tik nori padėti A. Narijauskui įgyvendinti svajonę, bet ir savo pavyzdžiu paskatinti jaunuolius ieškoti galimybių sportuoti bei siekti užsibrėžto tikslo.

„Lietuvoje neišnaudojamos sporto ir finansinių institucijų bendradarbiavimo galimybės. Esant nepalankioms valstybinio finansavimo sąlygoms sportui, savo parama siekiame padėti Aurimui įgyvendinti ilgalaikį tikslą – iškovoti kelialapį į Olimpines žaidynes. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatins daugiau jaunimo savo gyvenimą sieti su sportu“, - teigė Raseinių kredito unijos Administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Raseinių kredito unijos ir A. Narijausko bendradarbiavimas neliko nepastebėtas ir vietos savivaldos - Raseinių kredito unija pripažinta 2020-ųjų Metų sporto rėmėju už indėlį į Raseinių rajono sportininko ateitį.