Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

61 500 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Raseinių kredito unija finansuoja milijoninės vertės seno sandėlio virsmą moderniu logistikos centru Šiaurės Lietuvoje


Raseinių kredito unija finansuoja milijoninės vertės seno sandėlio virsmą moderniu logistikos centru Šiaurės Lietuvoje

Raseinių kredito unijos finansuojamas verslo klientas „GTV Store“ senas televizorių kineskopų gamyklos patalpas Panevėžyje prikėlė naujam gyvenimui. Tam, kad po 3 milijonų eurų vertės rekonstrukcijos Šiaurės Lietuvoje atsirastų modernus didžiulis logistikos centras, teko ieškoti lanksčių finansinių sprendimų.

Milijoninė investicija

Į Raseinių kredito uniją (RKU) kreipėsi Kauno prekybos įmonių grupė dėl ambicingo projekto – senos gamyklos rekonstrukcijos į logistikos centrą su sandėliais ir biurais – finansavimo.

Iš pradžių ieškoję tiesiog sandėlio savo reikmėms, kauniečiai susigundė įsigyti ir rekonstruoti 1962 m. statytą Panevėžio „Ekrano“ kineskopų gamyklą. Tad sumanymas nuo sandėlio naujoms ir naudotoms automobilių bei motociklų dalims bei naudotiems automobiliams išaugo iki neeilinio dydžio logistikos centro Šiaurės Lietuvoje.

Išaugo ir projekto investicinė vertė: įskaitant senųjų patalpų pirkimą, rekonstrukciją ir renovaciją, prireikė maždaug 3 mln. Eur. Šias lėšas įmonių grupė nusprendė skolintis ne iš bankų, o iš Raseinių kredito unijos, su kuria jau ne kartą buvo bendradarbiavusi, kai reikėjo finansuoti ankstesnes verslo idėjas.

Dėmesys kliento poreikiams

Raseinių kredito unija, vertindama kliento patikimumą, visuomet stengiasi dėmesingai analizuoti jo poreikius ir ieškoti atitinkamų sprendimų. Taip buvo ir šįsyk, kai dėl kredito unijoms taikomų skolinimo apribojimų teko paieškoti lanksčių finansinių galimybių, iki šiol nenaudotų finansinių instrumentų. Dėl šio ambicingo kliento projekto buvo konsoliduojamasi su kita unija.

„Akcentuojame, kad Raseinių kredito unija visada linkusi ieškoti klientams tinkamiausių finansavimo sprendimų, nuoširdžiai ir detaliai gilinasi į kliento poreikius bei specifiką. Todėl itin džiaugiamės galėję prisidėti prie išskirtinio ir svarbaus tiek verslo partneriui, tiek Šiaurės Lietuvos regionui projekto įgyvendinimo“, – sako pastangų kliento labui negailinti Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Patikimi verslo partneriai

Kauniečių įmonių grupės specialiai šiam logistikos centrui įsteigtas operatorius – bendrovė „GTV Store“ – džiaugiasi, kad neturėjo jokių problemų dėl milijoninio finansavimo. Todėl suteikta investicinė paskola leido sklandžiai įgyvendinti pirmąjį etapą. Per pusantrų metų senos „Ekrano“ gamyklos renovacija beveik baigta: apšiltintas stogas, pakeistos sienos, sustiprinta perdanga, išlieta grindų danga, įrengti stelažai, krovininiai liftai.

Iš 24 tūkst. kv. metrų sandėlių ploto Šiaurės Lietuvoje saviems poreikiams kauniečiai naudoja maždaug dešimtadalį. Visa kitą noriai nuomojasi įmonės, užsiimančios prekių iš trečiųjų šalių logistika (3PL).

Teikiant šią specializuotą kompleksinę 3PL paslaugą, pastebėta, kad įmonėms būtini biurai. Tad ketinama per dvejus metus įrenti 2 tūkst. kv. metrų administracines patalpas. Bendrovės „GTV Store“ vadovė A. Rakauskienė tikisi, kad tam etapui reikalingą dar mažiausiai 1 mln. Eur vertės investicinę paskolą jiems, kaip patikimiems partneriams, ir vėl suteiks Raseinių kredito unija, kuri patikėjo šio neeilinio logistikos centro projekto sėkme.