Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

58 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Plėtrai vykdyti ir apyvartai papildyti – verslo paskola be užstato


Plėtrai vykdyti ir apyvartai papildyti – verslo paskola be užstato

KREDA unijų grupės narė Raseinių kredito unija pristato išskirtinę Lietuvos finansų rinkos naujieną, greitai ir efektyviai sprendžiančią kylančias skolinimosi problemas – apyvartinę paskolą verslui. Ši finansavimo priemonė siūlo patrauklias sąlygas, supaprastintą skolinimosi procesą ir nereikalauja užstato, dėl to puikiai tinka vykdantiems verslo plėtrą ar ieškantiems palankių galimybių papildyti įmonės apyvartą.

„Šiandien stebime situaciją, kai smulkus ir vidutinis verslas susiduria su ribotomis skolinimosi galimybėmis banke. 6 iš 10 paskolų prašymų yra atmetami, motyvuojant bendra ekonomine situacija arba neatskleidžiant jokios priežasties. Įdomu yra tai, kad dėl atlikto įmonės finansinio įvertimo ar turimų įsipareigojimai paskolos prašymo atmetimo sulaukia tik 20 proc. įmonių. Todėl tikime, kad ypatingai dabartiniu laikotarpiu paskola verslui be užstato - tai paslauga, kuri gali pasitarnauti smulkiam ar vidutiniam verslui“, – sako Birutė Žiūraitienė, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė.

Kai finansavimą apriboja bankai, ranką tiesia unijos

Kai bankuose teikiamas finansavimas yra ženkliai apribojamas, o turimus verslo poreikius patenkinti būtina, įmonės yra priverstos ieškoti alternatyvaus sprendimo. Įmonės jį randa įvairiose skolinimosi platformose, bet turi susitaikyti su gerokai didesnėmis palūkanomis. Tai reiškia, kad ilgalaikėje perspektyvoje įmonės ženkliai permoka už suteiktą finansavimą.

„Unija yra finansinė institucija, kurios pareiga padėti bendruomenei čia ir dabar, šiuo atveju –  sunkumų turinčiam ir finansinių galimybių apribotam verslui. Mažos ir vidutinės įmonės šiuo metu susiduria su vėluojančiais atsiskaitymais ar įsiskolinimų turinčiais verslo partneriais, todėl uždirbtų pinigų kartais tenka palaukti. Mūsų siūloma priemonė sudaro palankias sąlygas šiuo sunkiu laikotarpiu paprastai ir lengvai padengti atsiradusį apyvartinių lėšų stygių“, – pasakoja B. Žiūraitienė.

Raseinių kredito unijoje supaprastinta forma įmonėms siūloma paskola verslui be užstato gali būti teikiama skolinantis iki 20 tūkstančių eurų. Paskolos grąžinimui suteikiamas 12 mėnesių laikotarpis ir pasirūpinama, kad grąžinimo grafikas tenkintų verslo finansines galimybes. Šios finansavimo priemonės išskirtinumą pabrėžia ir tai, kad iš paskolos gavėjo nereikalaujama įkeisti turto.

Palankus laikas pasiskolinti

Atsižvelgdamas į išorės ir vidaus veiksnius, Lietuvos bankas (LB) paskelbė, kad šiemet bendrasis šalies vidaus produktas (BVP) augs 4,9 proc., o kitais metais – 3,5 proc. Tai reiškia, kad pasiskolinti kasdienėms reikmėms ar plėtrai – dabar yra palankus metas.

Norite kreiptis dėl paskolos?


Arba susisiekite su profesionaliais verslo finansavimo specialistais telefonu +370 612 39825 ir elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt.