Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Partnerystė su „Goindex“ išplėtė Raseinių kredito unijos paslaugų spektrą


Partnerystė su „Goindex“ išplėtė Raseinių kredito unijos paslaugų spektrą

 

„Goindex“ kompanijos vertybės, požiūris į klientus ir teikiamos paslaugos tikime atitiks mūsų klientų lukesčius

 

Raseinių kredito unija – viena stipriausių Lietuvos kredito unijų – pasirašė partnerystės sutartį su LB licencijuota pensijų fondų valdymo įmone „Goindex“.

Nuo šiol Raseinių kredito unijos darbuotojai su „Goindex“ konsultantais gali klientams suteikti konsultacijas pensijų kaupimo klausimais ir patarti ko gali tikėtis pasirinkus kaupti savo ateičiai „Goindex“ valdomose II ir III pakopų pensijų fonduose.

„Goindex“ tai pirmoji Lietuvoje pensijų fondų valdymo įmonė, kuri savo veikloje visą dėmesį telkia tik į pensijų fondų veiklą ir siūlo pasyviai valdomus ir tik iš indeksinių fondų sudarytus II ir III pakopų pensijų fondus. „Goindex“ iš kitų išsiskiria tuo, kad taiko mažesnius mokesčius nei dauguma kitų Lietuvoje veikiančių pensijų fondų.

Sėkmingai startavę ir sparčiai savo klientų ratą auginantys analogiškų pensijų kaupimo bendrovių pavyzdžiai Baltijos šalyse įkvėpė įmonę taip pat pasiūlyti šią patikimą ilgalaikio investavimo strategiją ir Lietuvoje.

 

Nauja paslauga klientams, kuriems rūpi jų ateitis

 

„Lietuvos pensijų sisitema nuolat kintati ir norint ją suprasti reikia turėti finansinių žinių bei skirti daug laiko gilinantis į investavimo rūšis ir naujienomis rinkoje. „Goindex“ mums imponavo dėl itin aiškai ir kvalifikuotai pateikiamos informacijos ne tik apie Lietuvoje veikiančią pensijų sistemą, bet ir apie tai kaip veikia kitų kompanijų valdomi pensijų fondai. Svarbiausia, kad „Goindex“ klientus periodiškai kiekvieną mėnesį informuoja apie kliento pensijinio fondo kitimą (augimą), o konsultantai pasirengę operatyviai atsakyti į klientų klausimus,“ – vardino naujos partnerystės privalumus Birutė Žiūraitienė, Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė.

Raseinių kredito unija savo klientams nuolat pataria taupyti ateičiai įviriomis taupymo priemonėmis: terminuotoju, taupomuoju, vaiko indėliais su rinkoje pelningesne investavimo grąža.

„Partnerystė su „Goindex“ mums leis dar labiau padėti mūsų klientams, besirūpinantiems ateitimi, priimti individualius finansinius sprendimus“, – patikino B. Žiūraitienė.

Raseinių kredito unija savo klientams teikia kasdienes bankines, taupymo, finansavimo paslaugas, bet ir nuolat ieško naujų partnerystės ir bendradarbiavimo būdų su kitais finansų rinkos dalyviais siekiant pasiūlyti naudingų paslaugų savo klientams.

2023 m. rugsėjo pabaigos duomenimis Raseinių kredito unijos aktyvai sudarė 69,12 mln. Eur, paskolų portfelis – 59,19 mln. Eur, indėliai – 38,27 mln. Eur, kapitalas – 9,39 mln. Eur.

„Nuoširdžiai džiaugiamės, bendradarbiavimo pradžia su Raseinių kredito unija, ir tikime, kad šį partnerystė dar labiau sustiprins pasitikėjimą „Goindex“ pensijų fondais, o klientai, kurie pasirinks tęsti kaupimą su „Goindex“, taip pat turės galimybę kaupti savo ateities pensijai su mažesniais mokesčiais, pasyvaus investavimo pensijų fonduose ir tikėtina per ilgą laikotarpį sukaups daugiau,“ – sako Jonas Iržikevičius, „Goindex“ vadovas ir Valdybos pirmininkas.

2023 m. spalio pradžios duomenimis, „Goindex“ pensijų kaupimo bendrovėje valdomuose pensijų fonduose jau kaupia virš 9500 klientų, o pensijų fondų valdomas turtas viršija 22,5 mln. EUR.

Daugiau informacijos apie pensijų kaupimą ir „Goindex” rasite čia.

 

 

Nuotraukoje: Birutė Žiūraitienė, Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė, kartu su Pauliumi Dambrauskiu, UAB „Goindex“ pardavimų vadovu.