Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Norintiems galingai sutaupyti - galingos terminuoto indėlio palūkanos!


Norintiems galingai sutaupyti - galingos terminuoto indėlio palūkanos!

Raseinių kredito unija skelbia galingų palūkanų sugrįžtuves ir dovanoja išskirtinį riboto galiojimo pasiūlymą Jums. Pasinaudoję juo, „užauginsite“ savo pinigus itin paprastai ir efektyviai.

Sudarykite terminuotojo indėlio sąskaitą ir suteikite galimybę savo pinigams uždirbti daugiau.

Terminas

Metinė palūkanų norma

18 mėn.

3,00 %

Terminuotojo indėlio sąlygos:

  • Pasiūlymas galioja nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 31 d.
  • Pasiūlymo laikotarpiu pinigai terminuotam indėliui turi būti pervesti iš kitos finansinės įstaigos arba atsinešti grynaisiais, tačiau neišgryninti/neišvesti pavedimu iš sąskaitos, esančios Raseinių kredito unijoje.
  • Šio pasiūlymo metinė palūkanų norma taikoma terminuoto indėlio sutartį sudarius tik Unijos skyriuje (Maironio g. 10, Raseiniai).

Sužinokite, kiek uždirbsite: TERMINUOTO INDĖLIO SKAIČIUOKLĖDaugiau informacijos telefonu +370 428 51962 arba elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt.

INFORMACIJA APIE INDĖLIŲ DRAUDIMĄ

Raseinių kredito unijoje laikomi indėliai iki 100 000 eurų yra draudžiami VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt ir Raseinių kredito unijos interneto svetainėje www.raseiniukreditounija.lt.