Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

MOKĖKITE SU GOOGLE PAY™. GREITAI IR PATOGIAI


MOKĖKITE SU GOOGLE PAY™. GREITAI IR PATOGIAI

Nuo šiol visi Raseinių kredito unijos nariai gali naudotis mokėjimo paslauga „Google Pay“. Tai atsiskaitymo sprendimas „Android“ operacinės sistemos mobiliesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei laikrodžiams. „Google Pay“ yra patikimas, saugus ir lengvas atsiskaitymo būdas, kuomet jūsų turima „KREDA Prepaid Mastercard“ kortelė fiziškai nėra reikalinga – ji yra patikimai laikoma telefono atmintyje. 

Su „Google Pay“ galite atsiskaityti keliais paspaudimais ir daug lengviau nei fizinėmis kortelėmis – mokėkite apsipirkimo vietoje, mobiliosiose programėlėse ir bet kur, kur yra priimami bekontakčiai apmokėjimai.

„Google Pay“ lengva aktyvuoti, mokėjimai atliekami keliais prisilietimais, o saugumas užtikrintas pažangiausiomis pasaulyje informacijos perdavimo technologijomis, todėl vartotojo atliekami atsiskaitymo veiksmai yra šifruojami, o piniginės transakcijos taip pat papildomai apsaugomos.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Google Pay“ veikimą, o taip pat atlikti aktyvacijos procesą, spauskite čia.


„Mastercard“ yra registruotas prekės ženklas, o apskritimų dizainas yra „Mastercard International Incorporated“ prekės ženklas. Kortelė yra išduoda UAB „PayrNet Ltd“ pagal „Mastercard International Inc.“ licenciją. UAB „PayrNet“ yra įgaliota Lietuvos banko pagal Lietuvos Respublikos elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymą (nuoroda LB001994). „Google“ ir „Google Pay“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.