Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Lengvatinės paskolos ūkiams Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu


Lengvatinės paskolos ūkiams Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu

Ūkio subjektai, veikiantys žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, gali kreiptis į Raseinių kredito uniją dėl lengvatinių paskolų iki 500 tūkst. Eur sumos arba iki 200 tūkst. Eur sumos, kai paskola ar jos dalis teikiama biologiniam turtui įsigyti.

Tokia galimybė atsirado INVEGAI pratęsus skatinamosios finansinės priemonės „Paskolos ūkio subjektų, veikiančių žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, likvidumui užtikrinti reaguojant į Rusijos agresiją prieš Ukrainą“ teikimą ir pakartotinai pasirašius sutartis su finansiniais tarpininkais, tarp kurių KREDA kredito unijų grupė, kurios narė yra Raseinių kredito unija.

INVEGA duomenimis iki 2023 m. birželio 30 d. daugiausiai – 16 mln. Eur paskolų pagal šią priemonę suteikė KREDA kredito unijų grupė, į kurią ūkio subjektai ir vėl gali kreiptis dėl paskolos gavimo.

„Stebime gausų klientų susidomėjimą pasinaudoti šia finansine priemone. Atsižvelgdami, kad paskolos pagal šią priemonę turi būti išmokėtos iki 2023 m. gruodžio 31 d., stengiamės, kad mūsų sprendimai dėl paskolų lėšų išmokėjimo būtų priimti nedelsiant“, – pažymėjo Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Dagiau apie INVEGA lengvatinės priemonės ūkininkams sąlygas skaitykite ČIA.