Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Kviečiame naudotis internetiniu banku E.KREDA ir užsisakyti Mastercard kortelę


Kviečiame naudotis internetiniu banku E.KREDA ir užsisakyti Mastercard kortelę

Visus Raseinių kredito unijos narius bei norinčius jais tapti kviečiame naudotis internetinio banko E.KREDA ir KREDA Mastercard kortelės teikiamais privalumais.

Turėdami internetinį banką E.KREDA galėsite saugiai valdyti savo lėšas, lengvai tvarkyti ir apmokėti sąskaitas už elektrą, dujas, interneto ir mobilųjį ryšį. E.KREDA vieno mygtuko atsiskaitymo funkcija yra sėkmingai įdiegta į elektros skirstymo operatoriaus Ignitis ir kitas sistemas, tad keliais paspaudimais ir be klaidų atliksite pavedimus, o jeigu nuspręsite taupyti – akimirksniu galite sudaryti Terminuoto indėlio sutartį. Primename, kad asmenims, sudariusiems sutartį per E.KREDA, papildomai taikome 0,1 procento didesnes metines palūkanas, o tai leis uždirbti daugiau. 

Prie elektroninės bankininkystės E.KREDA galėsite jungtis saugiu trumposios žinutės (SMS) patvirtinimu arba mobiliuoju parašu. Jungiantis mobiliuoju parašu yra galimybė savarankiškai valdyti savo piniginius srautus, t. y. galite nustatyti operacijos, dienos ir mėnesio atsiskaitymo limitus. Prireikus pagalbos, visada galite kreiptis į Raseinių kredito unijos specialistus.

Sąskaitos atidarymas, tvarkymas, uždarymas, grynųjų pinigų įnešimas į sąskaitą kredito unijoje jums nieko nekainuos.

Raseinių kredito unijoje suteikiamos Mastercard mokėjimo kortelės – tai visame pasaulyje žinomas mokėjimo kortelių operatorius, garantuojantis saugumą. Rekomenduojame įsigyti KREDA Mastercard mokėjimo kortelę, kuri leis patogiau valdyti pinigus. Ypač pravartu ją turėti šiuo metu, kai dėl pandeminės situacijos ribojami ir vengiami atsiskaitymai grynaisiais pinigais.

Bekontakte kortele galėsite saugiai atsiskaityti vienu lietimu iki 50 EUR, nevedant PIN kodo. Kortelė aptarnaujama visame pasaulyje, tad nesklandumų nekils ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, komandiruočių ar atostogų metu. 

Mastercard mokėjimo kortele galima saugiai atsiskaityti internetu, apmokėti pirkinius, užsakyti bilietus, išgryninti lėšų bankomatuose. Kortelei taikomas aukščiausias 3D saugumo reikalavimas. Jūsų patogumui Raseinių kredito unija kortelei gali suteikti kredito limitą. Palūkanas mokėsite tik už panaudoto kredito dalį. Vienkartinis kortelės išdavimo mokestis tik 4,50 EUR, mėnesinė administravimo kaina – 0,70 EUR.

Norite pradėti naudotis internetiniu banku E.KREDA arba užsisakyti KREDA Mastercard kortelę, tačiau turite daugiau klausimų? Spauskite čia.
Norėdami sudaryti internetinės bankininkystės E.KREDA arba Mastercard mokėjimo kortelės sutartį, atvykite į Raseinių kredito uniją. Dėl susitikimo skambinkite +370 428 51962.

Raseinių kredito unijos teikiamoms paslaugoms galioja standartiniai paslaugų teikimo įkainiai. Su jais galite susipažinti Naudingos informacijos skiltyje internetiniame tinklalapyje arba spausdami čia.