Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į Raseinių kredito unijos skyrius vykti tik esant būtinybei


Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į Raseinių kredito unijos skyrius vykti tik esant būtinybei

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į Raseinių kredito unijos skyrius. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį, prašome prieš atvykstant į Raseinių kredito uniją paskambinti tel. +370 428 51962, į Ariogalos skyrių tel. +370 428 50177, į Kauno rajono skyrių tel. +370 612 39825.

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis unijos skyriuose:

  • Klientai pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas, į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po 2 (du) asmenis;
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių klausimų, bus aptarnaujami telefonais Raseiniuose +370 428 51962, Ariogaloje +370 428 50177, elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt arba užpildžius užklausą Raseinių kredito unijos internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su Raseinių kredito unijos darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. 

Raseinių kredito unijos ir jos skyrių darbo laikas

Būkime sąmoningi, kantrūs ir sveiki.

Jūsų
Raseinių kredito unija