Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Kviečiame aptarti Jūsų ūkio finansavimo sprendimus parodos „Ką pasėsi...2022“ metu


Kviečiame aptarti Jūsų ūkio finansavimo sprendimus parodos „Ką pasėsi...2022“ metu

Kovo 31 – balandžio 2 d. Akademijoje, Kauno r. vyksianti Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…2022” svarbi ūkininkams dėl pateikiamų žemės ūkio aktualijų. Ne mažiau svarbus klausimas – finansavimo sprendimai žemės ūkio palaikymui ir plėtrai.

Kviečiame, vykstant į parodą, pakeliui suplanuoti apsilankymą Raseinių kredito unijos biure Kauno r., kur aptarsime visus aktualiausius Jūsų poreikius tenkinančius finansavimo sprendimus.

Dėl susitikimo iš anksto susitarkime el. paštu vilma.sinkeviciene@kreda.lt, tel. +370 612 39825.

Kodėl verta pasinaudoti kvietimu susitikti?

Daugiau nei 20 metų dirbame kartu su žemės ūkio sektoriaus dalyviais ir puikiai suprantame jų finansinius iššūkius. Užtikriname, kad mūsų teikiamos paskolos žemės ūkiui operatyviai ir palankiomis sąlygomis patenkintų individualius Jūsų ūkio poreikius.

Jus gali dominti šios mūsų paslaugos:

  • Tiesioginių NMA išmokų paskola. Finansavimo suteikimo procesas greitas ir sklandus, o grąžinimas tik gavus tiesiogines NMA išmokas.

  • Paskolos su ŽŪPGF garantija. Taikoma palūkanų kompensacija, Unija perima visą biurokratinę naštą ir sprendžia trūkstamo užstato poreikį.

  • Ilgalaikis investicinis kreditas ūkio plėtrai. Teikiamas su ŽŪPGF garantija, įsigyjamo ar turimo NT įkeitimu.

Neradote reikiamos paslaugos? Daugiau apie žemės ūkio finansavimo galimybes galite sužinoti apsilankę https://www.raseiniukreditounija.lt/zemes-ukiui

Iki susitikimo!