Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

58 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Investicija į vaiko ateitį: užauginkite ateičiai skirtus pinigus


Investicija į vaiko ateitį: užauginkite ateičiai skirtus pinigus

Susilaukus vaikų – gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis: senus įpročius ir prioritetus pakeičia nauji. Dėl to pasikeičia ir kasdieninė rutina, ir finansų planavimas bei jų valdymas. Svarbu, kad reaguodama į tai, kiekviena šeima išmoktų planuoti ir taupyti vaikų ateičiai. Pripratę atidėti dalį turimų pajamų atžalos ateities poreikiams, tėvai sėkmingai pasiruoš tam momentui, kai 18-kos sulaukęs jaunuolis nekantraudamas žengs pirmuosius savo savarankiško gyvenimo žingsnius.

Norint sukurti savo atžalai saugią finansinę ateitį, reikia vadovautis keliais paprastais principais. Pirmasis iš jų – kaupti vaiko nepriklausomo gyvenimo startui reikia pradėti kuo anksčiau. Antrasis – svarbu pasirinkti patikimą, išmintingą bei veiksmingą būdą tai daryti. Trečiasis – būtina pinigus atidėti reguliariai. Laikydamasi šių principų, kiekviena šeima sukurs tvirtą finansinį užnugarį finansiškai saugiai savo vaiko ateičiai.

Susipažinkite su šią paslaugą pristatančiu nuotaikingu animuotu vaizdo klipu!Iškreipta tiesa: sukaupsi vaiko ateičiai, jeigu daug uždirbi

Visuomenėje sklando tiesą apie taupymą iškreipiantis mitas: sukaupti savo atžalos finansinį fondą gali tik tie, kurie daug uždirba. Melas. Ilgą laiką vaiko ateičiai atidedamos net ir mažos sumos tampa sėkminga investicija. Taip sukuriamas stabilus finansinis pagrindas suaugusiam vaikui, siekiančiam savo svajonių ir tikslų.

Vienas dažniausiai pasirenkamų ir patogiausių taupymo vaiko ateičiai įrankių –  vaiko indėlis, sudarantis galimybę auginti santaupas vaiko vardu atidarytoje sąskaitoje. Šio pinigų taupymo būdo populiarumą tėvų tarpe lėmė kuriama didelė investicinė nauda ilgalaikėje perspektyvoje, kaupiamų santaupų apsaugą užtikrinantis indėlio draudimas ir taikomų sąlygų universalumas.

Ilga tokio pinigų taupymo trukmė leidžia efektyviai išnaudoti indėlio augimo potencialą, privalus indėliui taikomas draudimas saugo kaupiamas santaupas, o taupymui taikomos lanksčios sąlygos atliepia įvairias finansines galimybes.

Protingas sprendimas: kaip užauginti vaiko pinigus saugiai?

Į atidarytą indėlio sąskaitą kiekvieną mėnesį pervesti valstybės skiriamus vaiko pinigus ir užauginti juos augančių palūkanų pagalba. Protingas sprendimas, kuris nesukelia papildomų išlaidų skrupulingai suplanuotam šeimos biudžetui.

Kartą per mėnesį nuo indėlio sąskaitoje sukauptos sumos priskaičiuotos užaugusios palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą. O tai reiškia, kad atžalai užaugus ir pasirengus žengti į suaugusiųjų pasaulį, jo poreikiams išpildyti sąskaitoje bus paruošta solidi suma.

Nustebsite, kiek galite sutaupyti

Įpratus skirti vaiko pinigus jo ateičiai, vaiko indėlio kaupiamas santaupas galima didinti papildomai atidedant dalį darbo užmokesčio ar kitų pajamų. Su sąlyga, kad tai leidžia šeimos finansinės galimybės. Nepaisant to, kokią sumą šeima gali skirti savo vaiko ateičiai kas mėnesį, pradėti tai daryti reikia kuo anksčiau, norint didesnės finansinės grąžos – nieko nelaukiant.

Siekdama padėti tėvams pilnametę atžalą drąsiai išleisti į savarankišką gyvenimą, Raseinių kredito unija siūlo patogų ir lankstų ilgalaikio taupymo sprendimą – vaiko indėlį.

Pasinaudoję juo, tėvai saugiai užaugins vaiko ateities fondo santaupas, kartu augindami ir savo atžalą. Norint paspartinti indėlio sąskaitoje esančių pinigų augimą, siūloma pasinaudoti galimybe prie jo prisidėti visiems, kam rūpi vaiko ateitis - artimiesiems, šeimos bičiuliams, net pažįstamiems.

Susipažinti su vaiko indėlio auginimo galimybėmis bei pasinaudoti skaičiuokle, galite paspaudę šią nuorodą.