Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

32 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 250 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Informacija apie keičiamus paslaugų teikimo įkainius


Informacija apie keičiamus paslaugų teikimo įkainius

Mieli Nariai,

Pranešame, kad nuo 2020 m. lapkričio 01 d. įsigalioja nauji Raseinių kredito unijos paslaugų įkainiai nariams, t. y. keičiami atsiskaitomųjų sąskaitų, grynųjų pinigų, mokėjimo kortelės įkainiai, o taip pat siūlome naują paslaugą – periodinį mokėjimo pavedimą.

Jūsų patogumui išsamūs įkainių pokyčiai pateikiami mūsų interneto svetainėje raseiniukreditounija.lt skiltyje Naudinga. Juos taip pat galite rasti paspaudę šią nuorodą

Taip pat pradėjome skelbti naudingą informaciją apie SEPA pervedimų įvykdymo laikus. 

Nariams, kurie sutinka su atnaujintais Raseinių unijos paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Nariai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos, t. y. iki 2020-11-01 dienos apie tai raštu informuodami Raseinių kredito uniją.

Laikoma, kad Narys sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Raseinių kredito unijai nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. +370 428 51962, el. paštu raseiniai@kreda.lt arba apsilankykite Raseinių kredito unijoje.

Dėkojame, kad esate mūsų Narys ir naudojatės paslaugomis.

Jūsų

Raseinių kredito unija