Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Dabar prie internetinės bankininkystės galite prisijungti dar lengviau - naudokite SMART-ID


Dabar prie internetinės bankininkystės galite prisijungti dar lengviau - naudokite SMART-ID

Pranešame, kad prie Raseinių kredito unijos elektroninės bankininkystės e.kreda sistemos galite prisijungti naudodami populiarią SMART-ID programėlę.

  • SMART-ID – tai nemokama programėlė, veikianti kaip tapatybės patvirtinimo priemonė (kaip ir mobilusis parašas) ir leidžianti prisijungti prie unijos elektroninės bankininkystės sistemos, tvirtinti mokėjimus ir pasirašyti elektroninius dokumentus. Programėle gali naudotis visi nariai, turintys išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su interneto ryšiu.
  • SMART-ID prisijungimą naudoja populiariausi Lietuvos ir Baltijos šalių bankai
  • Norint naudotis SMART-ID, į uniją Jums atvykti nereikia, reikia tik atsisiųsti SMART-ID nemokamą programėlę. Jei ją atsisiųsite pirmą kartą, turėsite nuvykti į savo banko skyrių programėlės aktyvacijai ir identifikacijai.
  • Su SMART ID registracija galite susipažinti smart-id.com tinklalapyje.
  • Operacijų atlikimui galioja limitai, kuriuos Jūs nustatėte operacijoms mobiliuoju parašu.
  • Programėlę galite atsisiųsti į visus „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų išmaniuosius įrenginius

 

Būkite atsargūs! Sukčiai dažnai apsimeta unijos ar SMART-ID darbuotojais. Įsidėmėkite – mūsų unijos darbuotojai niekada nesikreipia į savo narius, kad sužinoti Jūsų duomenis ar slaptažodžius! Netgi tuo atveju jeigu ir matote unijos telefono numerį, į Jus kreipiasi vardu ar prašo suvesti duomenis, nedelsdami nutraukite bendravimą ir susiekite su unijos atstovais. Atminkite, kad sukčiai nuolat sugalvoja naujų būdų kaip išvilioti iš Jūsų lėšas.

Jeigu pamiršote elektroninės bankininkystės e.kreda prisijungimus arba juos užblokavote, kilus kitiems su internetiniu banku susijusiems klausimams, kreipkitės tel:. +370 428 51962, el. paštu raseiniai@kreda.lt, apsilankykite Raseinių kredito unijoje arba užpildykite užklausos formą.


Domina Raseinių kredito unijos paslaugos? Spauskite čia ir įveskite savo kontaktus