Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Būsto remonto paskola – dabar paprasčiau įsirengti ar atnaujinti namus su Raseinių kredito unija


Būsto remonto paskola – dabar paprasčiau įsirengti ar atnaujinti namus su Raseinių kredito unija

Nuo šiol visi Raseinių kredito unijoje imantys paskolą būstui ar jo remontui, kviečiami dalyvauti išskirtinėje programoje – „NAUJAKURYS“, kurią sukūrė prekybos tinklas SENUKAI. Su „NAUJAKURIO“ nuolaidų kortele atlikti sudėtingus darbus bus kur kas taupiau ir paprasčiau. Šias korteles savo klientams, linkėdama namų šilumos, dovanoja Raseinių kredito unija, veikianti su prekės ženklu KREDA.

„Džiaugiamės nauja partneryste su ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse žinomu prekiniu ženklu. Raseinių kredito unija veikia beveik dvidešimt metų. Tai – pelningai dirbanti kooperatinė finansinė institucija, reikšmingas vietinės finansų rinkos dalyvis, bendruomenę jungiantis finansinis centras. Unijos aktyvai sudaro daugiau nei 37 milijonus eurų ir mus vienija apie 6300 narių - šis skaičius nuolat auga. Siekiame, kad unija būtų valdoma skaidriai bei atsakingai, tuo pačiu kuriame nariams ir unijai ekonomiškai naudingus santykius. Norime, kad Raseinių kredito unijos suburti nariai žinotų, jog unija yra bendras visų mūsų – pajininkų kūrinys. Kuo unija kaip organizacija bus stipresnė, tuo ji labiau pasitarnaus savo nariams ir visai bendruomenei. Todėl nauja bendradarbiavimo sutartis mūsų nariams, gavusiems paskolą būsto remontui, pasitarnaus siekiant nuosavų namų svajonės ir, manau, pagreitins sprendimų priėmimą, taupys laiką ir pinigus“, – sakė Raseinių kredito unijos Administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.

Programa „NAUJAKURYS“ be nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms suteikia galimybę gauti nemokamas dizaino kūrėjų paslaugas. Profesionalus dizaineris padės suprojektuoti namų interjerą, inžinerinius sprendimus, išsirinkti apdailos medžiagas bei namų dekoro elementus.

„Namai – tai vieta, į kurią grįžtame pailsėti, atgauti jėgas, rasti įkvėpimo bei pabūti su šeima. Nuo namų jaukumo ir patogumo labai priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie savo klientų jaukesnio būsto ir patogesnio gyvenimo. Programa „NAUJAKURYS“ padės kiekvienam įsirengti tokius namus, apie kuriuos svajojame“, – kalbėjo RKU vadovė B.Žiūraitienė.

„NAUJAKURIO“ nuolaidų korteles išduodamos metams laiko su galimybe pratęsti. Pasinaudoti kortele galima daugiau nei dvidešimtyje prekybos centro SENUKAI parduotuvių visoje šalyje.

NAUJAKURIO programa suteikia:

  • 30 % nuolaidą daugeliui prekių (namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.);
  • 30 % nuolaidą siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai;
  • Nemokamą prekių pristatymą, perkant už 300 € ir daugiau;
  • Nemokamas dizainerio paslaugas, projektuojant interjerą bei pasirenkant medžiagas.

    Visą informaciją apie nuolaidas ir galiojimo sąlygas galima rasti naujakurys.lt.