Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

47 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Automobilis jums - koks jis turi būti?


Automobilis jums - koks jis turi būti?

Visureigis - automobilis, kuriam keliai nebūtini. Tokį visureigio konceptą galvoje susikūrė A. Juknevičius, pirmą kartą jį pamatęs būdamas vos 14-kos metų, kaip pats sako, pasiekęs tą amžių, kai pradedama galvoti apie svajonių automobilį. Nuo tos akimirkos lenktynininkas sako visada teiksiantis pirmenybę keturių varomų ratų sistemai ir jos pranašumams.

„Kai pirmą kartą pamačiau visureigį, jį suvokiau kaip automobilį, su kuriuo gali važiuoti ten, kur kiti to padaryti negali. Dakare, kaip ir gyvenime svarbiausia, kad automobiliu galėtum pasitikėti ir tiksliai žinotum, ką tu gauni su tuo techninių charaktersitikų paketu. Kas iš to grožio, dizaino ir komforto, jeigu  galiausiai tai virsta problema vidury laukymės, kur aplink kelis šimtus kilometrų nė gyvos dvasios,“ - pasakojo Antanas Juknevičius.

Dakaru, o kartu ir automobilių sportu kasmet susidomėjimas Lietuvoje auga. Tai galime pastebėti ir mūsų gatvėse, kuriose “kaip ant mielių” vis daugėja visureigių. „Dabar Lietuvoje stipriai daugėja visureigių klubų ar jų bendruomenėms priklausančių narių skaičius. Žmonės renkasi visureigius, norintys turėti galimybę važiuoti ten, kur kelių nėra ir jaustis laisviems. Manau, nemaža dalimi prie šių bendruomenių augimo prisidėjo ir populiarėjantis automobilių sportas Lietuvoje, Dakaras.”- teigia A.Juknevičius

Man geriausias - nebūtinai visiems

RKU vadovė Birutė Žiūraitienė

RKU vadovė sako, kad žmonės linkę manyti, jog geresnio ar naujesnio automobilio įpirkti tiesiog negali, todėl užmiršta, kad jiems gali padėti unija

Kalbant apie automobilius, nėra vieno geriausio pasirinkimo. Yra automobilis, tinkantis kiekvieno gyvenimo būdui ir tenkinantis poreikius. Birutė Žiūraitienė, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė, pritaria šiai nuostatai. Ji pirmenybę teikė komfortui, degalų suvartojimui ir pravažumui.

„Gyvenant regione reikia gerai įvertinti savo poreikius. Juk norisi ir mieste patogiai važiuoti ir nesijaudinti, ar pavyks pravažiuoti miško keliuku į kaimo sodybą.“, - pasakojo B.Žiūraitienė.

Moteris pritaria, kad gyvenimo būdas ir jo diktuojami poreikiai - tik viena medalio pusė. Nusprendus įsigyti ar keisti turimą automobilį, būtina įsivertinti ir savo finansines galimybes.

Birutė pripažįsta, kad žmonės linkę manyti, jog geresnio ar naujesnio automobilio įpirkti tiesiog negali, todėl net nesikreipia į finansines institucijas, kad gautų pasiūlymą. Daugelis įsivaizduoja, kad finansavimo procesas itin sudėtingas ir ilgas.

Iš tikrųjų procesas gan paprastas, o finansavimo paslauga sudaro galimybę įsigyti poreikius tenkinantį automobilį.  Ilgametę darbo patirtį sukaupusi ir klientų poreikius pažinusi Raseinių kredito unija sudaro palankias sąlygas automobiliui atsinaujinti, o šiuo metu siūlo pasinaudoti patraukliu  riboto termino pasiūlymu automobilio paskolai.

Kiekvienas, norintis atnaujinti savo automobilį, gali juo pasinaudoti iki liepos 1-osios dienos.