Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

65 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

5 700 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Sprendimą refinansuoti paskolas lėmė pasitikėjimą pelnęs finansų partneris


Sprendimą refinansuoti paskolas lėmė pasitikėjimą pelnęs finansų partneris

Verslas nuolat ieško būdų, kaip keičiantis aplinkybėms skolinimąsi pritaikyti prie savo poreikių ir lūkesčių. Daugiau nei 30 metų veikianti spaustuvė „Kopa“ į Raseinių kredito uniją, kuri priklauso „Kreda“ grupei, prieš keletą metų kreipėsi dėl paskolos apyvartiniam kapitalui. Sėkmingas bendradarbiavimas palaipsniui peraugo į partnerystę, o kokybiškos paslaugos, lankstumas ir įsiklausymas į kliento poreikius lėmė sprendimą – visas kitose finansų institucijose turimas paskolas – daugiau kaip 2 mln. eurų – refinansuoti šioje kredito unijoje.

Įvertino partnerystę

Paskola, skirta ankstesniems įsipareigojimams refinansuoti, padėjo išspręsti keletą iššūkių: turėti spaudos paslaugų veiklai būtinų apyvartinių lėšų, visas paskolas valdyti iš vienų rankų, sumažinti paskolų įmokas ir efektyviai valdyti pinigų srautus.

Raseinių kredito unija, kartu su kitomis „Kreda“ grupės unijomis plečia paslaugų spektrą ir sėkmingai prisitaiko prie narių poreikių – nuolat pasiūlo jų lūkesčius atitinkančių paskolų produktų. Gebėjimas keičiantis aplinkai prisitaikyti prie rinkos ir atliepti klientų poreikius, pasiūlyti į juos orientuotus sprendimus – svarbiausia kredito unijų stiprybė. Auganti paslaugų įvairovė, individualūs sprendimai, paslaugų prieinamumas ir pasiekiamumas, dėmesys kiekvienam klientui ir jo situacijai bei ilgalaikis bendradarbiavimas su mūsų nariais tik patvirtina, jog esame vertinami kaip patikimi finansų partneriai, prisidedantys prie sėkmingos verslų plėtros. Džiaugiamės, jog pelnėme spaustuvės „Kopa“ pasitikėjimą ir jie pasirinko būtent mūsų uniją, o sėkmingi jos veiklos rezultatai prisidės ir prie regiono ekonomikos augimo“, – komentavo Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė.           

Kaip pastebi pašnekovė, verslo paskolų refinansavimą kredito unijose klientai dažniausiai renkasi dėl kelių priežasčių: ilgesnio paskolos termino, palankesnių ilgalaikių paskolų mokėjimo grafikų, žmogiško santykio, gebėjimo įvertinti kiekvieno kliento situaciją, kartu spręsti verslui aktualias problemas bei pasitikėjimo, kuris finansų sektoriuje ypatingai svarbus.

Raseinių kredito unijos kliento – spaustuvės „Kopa“– direktorius Saulius Mudėnas patvirtino: paskolos refinansavimas Raseinių kredito unijoje vyko sklandžiai – užteko suderinti sumą, sutarti dėl sąlygų ir sulaukti teigiamo atsakymo. „Abipusis pasitikėjimas, greitas procesas ir teigiama patirtis – priežastys, lėmusios mūsų apsisprendimą su Raseinių kredito unija bendradarbiauti dar aktyviau – ji tapo pagrindiniu įmonės finansų partneriu“, – komentavo Saulius Mudėnas.

Raseinių kredito unija priklauso „Kreda“ unijų grupei. 2023 metų duomenimis, Raseinių kredito unija ne tik „Kreda“ grupėje, bet ir Lietuvos kredito unijų rinkoje, buvo viena didžiausių pagal išduodamas paskolas klientams. Išduotų paskolų suma 2023 metais siekė 64 mln. eurų.

Tai tik patvirtina, jog Raseinių kredito unija yra stabilus ir patikimas finansų rinkos dalyvis, gebantis ne tik sėkmingai konkuruoti, bet ir finansuoti solidžius projektus.