Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

50 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 500 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?
Susisiekite!

Išplatinta pirmoji KREDA grupės obligacijų emisija: Raseinių kredito unija džiaugiasi, kad su KREDA grupe savo nariams galėjo pasiūlyti alternatyvą investavimui


Išplatinta pirmoji KREDA grupės obligacijų emisija: Raseinių kredito unija džiaugiasi, kad su KREDA grupe savo nariams galėjo pasiūlyti alternatyvą investavimui

Kredito unijų grupė KREDA išplatino obligacijų emisiją, tokiu būdu pritraukdama 1,031 mln. eurų kapitalo. Tai pirmoji subordinuotų obligacijų emisija KREDA grupės istorijoje.

Septynerių metų obligacijas su 10 proc. palūkanų norma įsigijo investuotojai iš Lietuvos, daugiau nei trečdalį emisijos už 435 tūkst. eurų įsigijo KREDA grupės nariai.

KREDA grupės JCKU administracijos vadovės Jolitos Česonienės teigimu, pritrauktos lėšos bus naudojamos grupės kapitalo stiprinimui bei palankesniam skolinimui nariams. „Išplatinta obligacijų emisija reikšmingai prisidės prie iškeltų strateginių tikslų įgyvendinimo – vykdyti grupės augimą ir išlaikyti diversifikuotą paslaugų portfelį. Pirmą kartą su šiuo platinimu įgytos pamokos leis mums ir ateityje drąsiai kelti ambicingus tikslus ir atsakingai vykdyti įsipareigojimus investuotojams“, – teigė J. Česonienė.

„Obligacijų platinimas mums, kaip komandai, buvo nauja patirtis, ir džiaugiamės, kad šį procesą pavyko sėkmingai ir profesionaliai suvaldyti. Daugiausia investuotojų buvo individualūs asmenys, besirūpinantys savo finansine ateitimi. Kaip ir tikėjomės, aktyvus obligacijų pirkimas vyko mūsų unijų narių tarpe, net 237 tūkst. eurų vertės obligacijų įsigijo Raseinių kredito unijos nariai.“, – sakė KREDA grupės JCKU Teisės ir atitikties grupės vadovas Andrius Urniežius.

Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė pažymėjo, kad Unijos narių KREDA obligacijų įsigijimas patvirtina, kad Unija yra laikoma patikima finansų partnere. „Džiaugiamės, kad kartu su KREDA kredito unijų grupe savo nariams galėjome pasiūlyti alternatyvią investavimo galimybę. Atsakingai valdydami rizikas bei efektyviai vykdydami veiklą ir ateityje kursime abipusiai ekonomiškai naudingus santykius su savo klientais.“, – patikino B. Žiūraitienė.

Raseinių kredito unija yra didžiausia iš Lietuvoje veikiančių 59-ių unijų pagal nuosavo kapitalo ir sukaupto rezervo dydį. Unija teikia paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veiklą vykdantiems klientams, priima terminuotus indėlius bei teikia kasdienines finansines paslaugas.

KREDA – tai patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų. Efektyvią visų grupės unijų veiklą ir bendrą grupės finansinę gerovę užtikrina Jungtinė centrinė kredito unija (JCKU).

Nuotraukoje: Birutė Žiūraitienė, Raseinių kredito unijos valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė, JCKU valdybos narė