Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į Raseinių kredito unijos skyrius vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į Raseinių kredito unijos skyrius. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį, prašome prieš atvykstant į Raseinių kredito uniją paskambinti tel. +370 428 51962, į Ariogalos skyrių tel. +370 428 50177, į Kauno rajono skyrių tel. +370 612 39825.

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis unijos skyriuose:

  • Klientai pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas, į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po 2 (du) asmenis;
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių klausimų, bus aptarnaujami telefonais Raseiniuose +370 428 51962, Ariogaloje +370 428 50177, elektroniniu paštu raseiniai@kreda.lt arba užpildžius užklausą Raseinių kredito unijos internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su Raseinių kredito unijos darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. 

Raseinių kredito unijos ir jos skyrių darbo laikas

Būkime sąmoningi, kantrūs ir sveiki.

Jūsų
Raseinių kredito unija

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.