Paskambinkite! +370 428 51962
Suteiktų paskolų suma

Suteiktų paskolų suma

37 000 000 €

Uniją vienija

Uniją vienija

6 300 narių

Kaip mums sekasi?

Finansinės ataskaitos
Kaip mums sekasi?

Specialus pasiūlymas Ariogalos ir Betygalos gyventojams


Specialus pasiūlymas Ariogalos ir Betygalos gyventojams

Raseinių kredito unija, viena stipriausių kredito unijų vidurio Lietuvoje, visada aktyviai siekia bendradarbiauti su savo veiklos zonoje dirbančiais verslais ir gyventojais. Per beveik dvidešimt metų sukaupėme patirtį, kuri leidžia potencialiems klientams pateikti asmeniškai parengtus, jų poreikius atitinkančius finansinius pasiūlymus ir užmegzti ilgalaikę partnerystę.

Siekiame, kad Raseinių kredito unijos veikla ir naudojamos technologinės priemonės atitiktų šiuolaikinės bankininkystės standartus, o taip pat padėtų gyventojams ir verslui lengvai, patogiai ir saugiai valdyti savo finansus. Tai ypatingai svarbu dabar, pandemijos akivaizdoje.

AKCIJA! Tik dabar Ariogalos miesto/kaimo ir Betygalos seniūnijų gyventojams siūlome ypatingas sąlygas elektroninės bankininkystės ir KREDA Mastercard kortelės (galioja 36 mėn.) įsigijimui - sudarius sutartį, netaikysime kortelės išdavimo mokesčio (įprastus kortelės išdavimo įkainius galite rasti paspaudę čia – Įkainiai).

Pasiūlymas galioja iki 2020 m. gruodžio 23 dienos. 

Mes galime Jums pasiūlyti:

  • atsiskaitomųjų sąskaitų fiziniams ir juridiniams asmenims atidarymą;
  • kasdienes operacijas elektroninės bankininkystės sistemoje e.kreda;
  • MasterCard mokėjimo kortelę;
  • įmokų už paslaugas priėmimą, pinigų pervedimą, grynųjų pinigų įnešimą, pinigų išgryninimą;
  • taupymo galimybes (terminuoti, taupomieji indėliai);
  • kreditus asmeninėms reikmėms (vartojimo, būsto).


Jeigu norite pasinaudoti pasiūlymu, neturite arba nerandate anksčiau turėtų prisijungimų į e.kreda sistemą, skambinkite telefonu +370 428 51962, rašykite el. paštu raseiniai@kreda.lt. 

Pageidaujate, kad su Jumis susisiektų Klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkas? Spauskite čia ir atsakydami į klausimus, įrašykite savo kontaktus.